Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Проект від програми «ПОЛіС» «Поліція і Спільнота»

22.11.171222

У грудні 2017р. – березні 2018р. центральна міська бібліотека та бібліотека-філіал № 9 планують провести серію заходів, спрямованих на побудову довіри до української поліції та підвищенню обізнаності городян про діяльність Національної патрульної поліції, розумінню її ролі у вирішенні нагальних місцевих проблем. Конкретні терміни їх проведення будуть оголошені додатково.

Працівники централізованої бібліотечної системи м.Полтави відвідали тренінг програми «ПОЛіС» по налагодженню співпраці між громадою та поліцією заради безпеки і розвитку міст. Ці 2 бібліотеки були відібрані Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Ідея цього проекту – поєднати зусилля поліції і громади, вчитися не бути байдужими та приймати превентивні міри, а також налагоджувати співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює та кого захищає. Реалізується проект в 14 містах України, в т.ч. і в Полтаві.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради