Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Реалізуємо проект «Образ і слово Кобзаря у вишивці»

14.03.171034

9 березня 2017 року на базі Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського відбулась презентація проекту «Образ і слово Кобзаря у вишивці». Полтавка К.Калініченко, читачка бібліотеки-філіалу №7, ініціювала підтримку ідеї передчасно померлого Г.Кисіля здійснити цей грандіозний вишиваний проект.

Учасниці створеного в бібліотеці-філіалі №7 гуртка «Українські вечорниці» не залишились осторонь цієї визначної події. Більше того, гуртківці залучили до реалізації патріотичної акції своїх друзів і родичів. Відома у місті громадська активістка З.Коваленко вишиє титульну сторінку проекту та картину «Катерина» за поемою Кобзаря. В.Гордієвська працюватиме над проектом разом з донькою Світланою. Л.Заливча, завідувачка бібліотеки-філіалу №7, вишиватиме разом з мамою, В.Бардаковою. Гуртківка М.Сєрікова залучає до роботи доньку Світлану. Над проектом також працюватимуть гуртківці Ж.Борщ, О.Цубер, Л.Селінок.

Загалом ж у проекті братиму участь понад 50 вишивальниць з Полтавщини, а також міста Канева. Буде вишито 31 портрет Тараса Шевченка та 38 афоризмів з його творів.
Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради