Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Різдвяне свято для всієї родини

08.01.16845

Різдво Христове – одне з найбільших християнських свят. Цього дня усі збираються біля сімейного вогнища, аби відзначити прихід Сина Божого у цей світ та вшанувати його.

У переддень Різдва у міському Будинку культури для полтавських дітей пільгових категорій, а також дітей учасників АТО провели святкову програму. Дітлахам розповіли чудесну історію про народження спасителя усього світу Ісуса Христа. Діти могли не тільки дізнатись про те, як народився Син Божий, але і ознайомитись із давніми українськими традиціями, послухати колядки, взяти участь у цікавих зимових іграх. Знайомили дітлахів з різдвяними традиціями українського народу вихованці творчого центру Наталії Май.

Зі словами привітань та найщиріших побажань до усіх присутніх звернулась заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська:

- Новорічні свята – найулюбленіші свята нашої малечі, адже вони приносять із собою багато подарунків та радості. Різдво - одне з найбільших християнських свят. У цей час ми щиро віримо в те, що різдвяна зірка принесе нам мир, злагоду, добро, тепло і розуміння. Хай Божа благодать буде на українській землі, а у ваших оселях буде мир і злагода. З Різдвом Христовим!


Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради