Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Роман із присмаком моралі» чекає на читачів

15.02.19314

Наприкінці 2018 року побачила світ книга провідного наукового співробітника Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка Людмили Ольховської із оригінальною назвою «Роман із присмаком моралі».

Книга вийшла тиражем 300 примірників на замовлення Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації за планом випуску соціально значущих видань у полтавському видавництві «Дивосвіт».
Книжкова новинка була безкоштовно передана бібліотекам, творчим спілкам і товариствам, а також шкільним бібліотекам Полтавської області, а 12 і 14 лютого пройшли презентації видання.

Відтепер читачі всіх міських бібліотек, а також обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського мають змогу познайомитися із забороненою донедавна темою особистих стосунків видатного письменника - класика кінця XIX – початку XX ст. Володимира Галактіоновича Короленка з Тетяною Олександрівною Богданович, журналісткою, письменницею, автором історичних романів для юнацтва, простежити історію дружби, любові і знову дружби двох непересічних особистостей довжиною в 40 років.

У книзі репрезентовано унікальні матеріали, що ґрунтуються на першоджерелах – особистих листах героїв оповіді з наукового архіву музею. Видання адресоване не лише історикам, літературознавцям, краєзнавцям, а й більш широкому читацькому колу.

Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради