Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

РОЗВИТОК. ОНОВЛЕННЯ. МОЖЛИВОСТІ : МІСЬКІ БІБЛІОТЕКИ НА «МАЙСТЕРНІ МІСТА»

25.09.18487

Цього року в урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста» активну участь взяли центральна міська бібліотека, бібліотеки-філіали №7 та 9, проекти яких пройшли конкурсний відбір і які ще раз довели, що сучасна бібліотека – це активний осередок розвитку полтавської громади, що допомагає її розбудові.

Свято дітей та сім’ї «Бібліоподвір’я за родинне дозвілля!»(бібліотека-філіал №9) стало розвагою для дітлахів Київського району міста: вони побували на різноманітних цікавих локаціях – у «Майстерні листівок», на «Спортивній станції» та локації «Розфарбуй місто у свої кольори». Учасників свята чекали приємні бонуси, серед яких: фотозона з костюмами та аксесуарами, зона для розумників з книгами та іграми, арт-зона та аквагрим, а маленькі спортсмени, крім канатів, шайб та ключок змогли пограти в настільний теніс, бадмінтон, дартс!

Наприкінці маленькі та дорослі учасники свята, а також волонтери, серед яких були активні читачі бібліотеки і їх мами, отримали призи від «Майстерні міста» та солодкі міні-сюрпризи від бібліотеки.

Цикл заходів в рамках фестивалю «Майстерня міста» підготували працівники бібліотеки-філіалу №7. В дні фестивалю бібліотекарі проводили численні інформхвилинки еколого-просвітницької тематики, роздавали пам’ятки з еко-порадами, демонстрували відеоролик про те, яку шкоду наносять екології пластик і поліетилен, викинуті в сміття. Родзинкою фестивалю стали красиві і зручні для використання еко-сумки, представлені учасницями бібліотечного гуртка "Українські вечорниці" та волонтерського загону «Невтомні бабусі», які діють в цій бібліотеці. На майстер-класі у Світлани Гагієвої шити еко-торбини і прикрашати їх замість вишивки маркером для малювання на тканині вчились всі бажаючи.

Учасників змагань з рекреаційних видів спорту в рамках фестивалю «Майстерня міста» приймала центральна міська бібліотека на святі «Повір у себе», під час якого представники маломобільних груп населення міста стали учасниками численних змагань, організованих для них в рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста», який проходив у Полтаві з 20 по 23 вересня.

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради