Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Саме в Полтаві, в бібліотеці №4 Капранови презентували нову книгу про Майдан

08.09.17805

У Полтавській міській бібліотеці-філії №4 вперше в Україні знамениті письменники, видавці і громадські діячі Віталій та Дмитро Капранови презентували книгу «Майдан. Таємні файли».

Презентація книги з активною автограф-сесією відбулася 6-го вересня – і відразу працівники бібліотеки отримали список бажаючих узяти цю книгу прочитати.

Книга «Майдан. Таємні файли» має формат журналістського дослідження на папері. Щоб здобути достовірну інформацію про події на Майдані 2013-2014 років у Києві й регіонах України, брати Капранови опитали велику кількість учасників подій, насамперед тих, хто особисто не отримав від перемоги «дивідендів» (ключових посад у державі).

Кожен, хто причитає книжку, зробить власні висновки. А на думку авторів, вона вийшла «досить оптимістичною і надихаючою».

Віталій та Дмитро Капранови вважають, що такі події необхідно описувати в подробицях, необхідно створити книжки про Майдан в усіх регіонах – щоб нащадки не знали «хвороби позбавлення пам’яті» і не допускали в майбутньому помилок, які доводиться виправляти дорогою ціною.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради