Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Що ти знаєш про Німеччину? Лінгвокраєзнавча вікторина в бібліотеці!

07.12.152349

6 грудня 2015р. в бібліотеці-філіалі для дітей №9 відбулась лінгвокраєзнавча вікторина «Що ти знаєш про Німеччину?» Розширювати горизонти своїх знань ніколи не буває нудно – в цьому шестикласників 38-ї школи, які вивчають німецьку мову, переконали працівники бібліотеки під час спільних мовних і географічних пошуків. Бібліотекар Вікторія Рябуха у стилізованому німецькому вбранні разом з учнями пригадувала німецькі запозичення в українській мові, складала докупи частини німецьких прислів’їв і приказок, пригадувала їх вітчизняні відповідники. Учасники вікторини з подивом з’ясували, що не така вже й далека і незрозуміла нам, українцям, німецька мова і разом з нею розважлива і організована німецька вдача.

Зустріч продовжилась короткими розповідями про найвидатніших синів німецької нації, починаючи від 15 століття і аж до сьогодні. Не оминули й історії поселення етнічних німців у нашому місті.

Три команди учасників вікторини творили інтерактивну карту Німеччини, даючи правильні відповіді про природу, населення, господарство, кухню та символи цієї країни. Разом із вчителькою вивчали як звучать і пишуться назви країн-сусідів Німеччини, намагалися геть-усе відгадувати теж німецькою. І вже, певна річ, було де розгулятися невгамовним шестикласникам, коли вирішували, які з фактів про Німеччину правдиві, а які - ні: голосні вигуки «Ja!» та « Nein!» чулися аж на абонементі бібліотеки.

Наостанок грали в гру «Відгадай, хто ти?» та пригощалися печивом у формі традиційних брецелів. «А що взамін?» - спитаєте ви. Все дуже просто: широченні усмішки наших юних розумників і голосне «Danke schön!».

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради