Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Шануймося і ставаймо світлішими і добрішими!

09.08.161347

7 серпня 2016 року у бібліотеці-філіалі №4 відбулася творча зустріч із львівськими письменниками, читачами, видавцями, краєзнавцями, завдячуючи відомій громадській і літературній діячці, директору книгарні «Книжковий дворик» Любові Хомчак. Головний пріорітет цієї зустрічі – автор, бібліотека, читач, видавець.

На літературні посиденьки з читачами книгозбірні приїхала Дара Корній, добре відома за серією романів-фентезі про безсмертну Мальву та Люба Долик, поетеса і перекладачка, автор 7 збірок віршів.

Власні вірші читали неперевершена Дзвенислава Чабан-Леус, харизматична Галина Сподарик, щира Ліліана Косановська. Надія Мориквас презентувала свій роман «Корнелія», який уже мають книгозбірні Полтави у своїх фондах, а відома у львівських колах письменниця Тетяна Грунська артистично читала уривки з нового роману. Дмитро Сапіга, директор видавництва «Каменяр», разом з відомим львівським краєзнавцем Тарасом Шах презентували документальну повість про Миколу Лемика та визвали на відвертий діалог читачів про патріотичне виховання, про місце відомих постатей в історії України. Уважно слухали читачі книгозбірні мистецтвознавеця Світлану Максименко, яка розповіла про діяльність українського театру в період німецької окупації та подарувала книгу «Український театр у Львові в період німецької окупації» читачам бібліотеки. Марія Чумарна, львівська поетеса, прозаїк, засновниця першої авторської українознавчої школи, читала власні поезії та розповіла цікаві факти про таємні коди української вишивки.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради