Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

"Східний калейдоскоп" - 20-річчя ансамблю східного танцю «Сапна»

18.05.16853

15 травня ПМБК радо вітав гостей на традиційному «Східному калейдоскопі». Калейдоскоп традиційний, а ось привід особливий - 20-річчя ансамблю східного танцю «Сапна» (керівник Ольга Коробова - Рашмі).

20 років - хороший вік, і говорить він про те, що колектив склався і перевірений часом. Посудіть самі: випускники не забувають, колишні вихованці приводять дітей, а деякі танцюють навіть сім’ями (2-й рік в колективі існує унікальна група «Мами-дочки»).

Про високий рівень роботи керівника говорять і запрошені гості: танцівниця міжнародного класу, чотириразова володарка Кубку Світу, переможниця найбільш престижного в світі фестивалю «Ахлян Ва Сахлян 2015» - Таміла Колодій, яка розпочала свою успішну кар’єру в ансамблі «Сапна». Оваціями зал зустрічав і Ольгу Ахапкіну, також випускницю колективу, а нині керівника студії східного танцю «Амджад». Словом, цей прекрасний ювілей - дата примітна, бо вже багато досягнуто і ще багато чого потрібно досягнути.

Разом з ансамблем «Сапна» радість події розділили і друзі колективу, що також прийшли привітати ювілярів: колектив індійського танцю «Джанкі», Міжнародна дитяча школа «Юний Європеєць», група східного танцю «Ейнаб», школа східного танцю Bahira El Assal. Всі вони разом з іменинниками подарували глядачам східну казку.

«Сапна» в перекладі означає мрія. Мрія - танцювати, мрія - бути кращими в своїй справі, мрія - рости і розвиватися. І це добре, коли люди згуртовані спільною справою, завдяки реалізації своєї мрії несуть радість іншим.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради