Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Свято для малечі

01.06.16791

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Полтавському міському парку культури та відпочинку «Перемога» відбулася розважально-ігрова програма для дітей, чиї батьки брали або беруть участь в АТО, захищаючи суверенітет та незалежність України. Цьогоріч на свято запросили близько 500 дітей із сімей воінів.

Аби привітати малечу з Днем захисту дітей, на свято завітав міський голова Олександр Мамай:

- Дорогі діти! Вітаю вас зі святом! Воно припадає на початок літніх канікул. Тож, бажаю вам чудового, теплого літа. А ми з вашими батьками, в свою чергу, будемо робити усе для того, аби ваші канікули пройшли на найвищому рівні! Я вам бажаю, аби цього літа ви знайшли справжніх друзів. Усім приємного відпочинку та гарного свята!

Усі, хто цього дня завітав до парку, мав змогу переглянути виставки-ярмарки майстрів хенд-мейду та прибдати чудові сувеніри. Також, діти із задоволенням брали участь у різноманітних командних іграх та цікавих конкурсах, які для них організувала ГО «Соборність нації». Також на маленьких полтавців чекало шоу мильних бульбашок. Та найприємнішим подарунком було безкоштовне відвідування атракціонів у парку «Перемога».

Головне ж свято для полтавської малечі, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, відбудеться 4 червня о 10 годині на території Корпусного парку.
Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради