Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сяйво зимових казок у бібліотеці

11.01.161395

Зимові свята – час загадувати бажання, отримувати і дарувати подарунки, час здійснення найзаповітніших мрій, це пора поринути у справжню казку!

Казковий настрій панує всюди – не виняток і бібліотека-філіал №9. На свята юні користувачі не тільки радують читанням нових книжок, а ще й залюбки долучаються до створення теплої і чарівної атмосфери.

Цієї зими бібліотека стала особливим майданчиком для творчості: діти малювали, прикрашали новорічну вітрину, робили витинанки й саморобки, знайшовся час і для музики! На один день відкрилася навіть святкова майстерня, де усі бажаючі могли виготовити собі чудову новорічну іграшку з фетру, корку та інших підручних матеріалів.

Не залишилися без уваги ані книжкова виставка «Хуртовина зимових казок» у читальному залі, ані новорічна виставка-вітрина. Перехожі дивувалися незвичайній ялинці у вікні, що зроблена з самих сніжинок, а ті, хто заходили всередину, ще й залюбки фотографувалися біля подарунків та зеленої красуні на абонементі. Але найбільшим подарунком для нас стали наші маленькі читачі – прибігали за книжками, приходили на екскурсії – і дарували нам сяйво своїх посмішок.

Дорогі друзі, нехай ці казкові свята стануть трохи світлішими і для вас.
Ласкаво просимо до бібліотек нашого міста!

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради