Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Театральні зустрічі в музеї Котляревського

29.03.18565

Традиційними у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського є театральні зустрічі з акторами професійних та аматорських театрів, адже Іван Котляревський був директором першого полтавського стаціонарного театру, для якого написав свою безсмертну “Наталку Полтавку”.

Цього разу гостями музею були актори молодіжного аматорського театру “Анастасіс”, які для відвідувачів музею підготували цікаву драматичну композицію за творами геніального російського письменника і драматурга А.П. Чехова - “О вреде табака”, “О любви”, “Чайка”. Зустріч була організована до Всесвітнього дня театру, який щорічно відзначається 27 березня.

Головні ролі у інсценізації виконували головний режисер молодіжного театру Тарас Духовний та актор цього театру Сергій Козубенко. Музичне оформлення спектаклю забезпечувала випускниця Гадяцького училища культури Альона Полтавець. Актори дуже пофесійно і емоційно відтворили духовний світ чеховських героїв.

Зустрічі з високим мистецтвом завжди надихають на нові цікаві проекти, тож будемо сподіватись на нові теплі та душевні прем’єри в музеї І.П.Котляревського.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради