Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Традиційний дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка»

06.04.18507

5 квітня, напередодні Світлого Христового Воскресіння, пройшов традиційний дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка».

Щорічно в рамках міського дитячого фестивалю «Великодня писанка» проходить конкурс творчих робіт. Так, у минулих роках тематика конкурсних робіт була «Великодня писанка», «Великоднє дерево», «Великодня листівка», «Великодній кошик».

Цього року конкурс творчих робіт на тему «Пасхальні традицій України та країн світу». Свої конкурсні роботи на розсуд журі представили вихованці дитячих садочків, загальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного виховання та позашкільних закладів освіти, загалом 32 заклади.

До участі у фестивалі були запрошені усі навчально-виховні заклади та позашкільні заклади освіти міста, які представили свої кращі тематичні роботи на території Театральної площі.

14 кращих робіт, за рішенням поважного журі отримали дипломи переможців та цінні подарунки – магнітоли. Вітав з перемогою на сцені та вручив подарунки керівникам та представникам закладів-переможців Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Усі учасники фестивалю на згадку про «Великодню писанку-2018» отримали декоративне панно.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради