Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Творча зустріч з Володимиром Ульяновичем Раковським

14.03.1996

14 березня в Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулася творча зустріч із лауреатом премії імені Панаса Мирного Володимиром Ульяновичем Раковським.

Раковський Володимир Ульянович – композитор, співак, бард, член Національної Всеукраїнської музичної спілки, заслужений працівник культури України.

Володимир Ульянович Раковський плідно працює як композитор. У його доробку понад 1100 пісенних творів на вірші полтавських поетів, які увійшли до друкованих збірок «В долонях рідної землі», «Під теплим жайвора крилом», «У сяйві сонця і пісень», «Чобітки для внучка», «Бабусина принцеса», «Росяна стежина», «Мелодії отчого краю», «Щедрість», «Небесна сотня», «Звук струни, що віддзвеніла», «Співчуття». Частина пісень В.У.Раковського увійшла до навчальних програм загальноосвітніх шкіл України.

Особливою популярністю користуються пісні Володимира Ульяновича «Нам дороги іншої не треба», «Україна», «Молитва», «Батьківський наказ», «Офіцери України», які часто звучать на полтавських сценах у виконанні автора та полтавських артистів. В.У.Раковський також має багато пісень на власні вірші і особисті музичні альбоми із записами на обласному радіо. Це показник його багатогранного мистецького таланту, він користується великим авторитетом і повагою серед любителів поетичної, музичної і вокальної творчості. Його твори у власному виконанні звучать на обласному радіо та телебаченні, у концертних та конкурсних програмах.

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради