Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ТВОРЧО ТА ЦІКАВО: ТАК ПРАЦЮВАЛИ БІБЛІОТЕКИ В ПОЛТАВИ В ДНІ ЗИМОВИХ КАНІКУЛ!

21.01.19374

Зима прийшла і празників привела – говорили наші прадіди, так продовжуємо і ми. Саме за таким принципом з початку січня працювали міські бібліотеки.

Спільну казку про Черепаху і Різдво створювали разом працівники бібліотеки-філіалу №4 та вихованці дитячого садочку №47 «Золота рибка» під час бібліоподорожі у світ цікавої сучасної книги. Малята уважно прослухали розповідь бібліотечного екскурсовода про книги, які живуть у бібліотеці, про їхніх «тат і мам», тобто письменників, художників-ілюстраторів, видавців, які створюють для дітей особливий світ - світ цікавої та яскравої української книги, а завершила зустріч у бібліотеці створена разом казка.

Майстер-клас по виготовленню квітів з гофрованого паперу відбувся в читальному залі бібліотеки-філіалу для дітей №10. Добрий друг бібліотеки - вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання, член спілки майстрів народного мистецтва України Тамара Пилипенко навчала бажаючих цьому мистецтву.

А ті, хто хоче мати власні оригінальні прикраси з бісеру, відвідали майстер-класи в бібліотеці-філіалі №9, які проводила завідувачка відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею ім.В.Кричевського Марія Пісцова.

День Сніговика відзначали в бібліотеці-філіалі №12. «Чи ви знаєте, що в усіх народів спочатку були сніговики чоловічого роду, і тільки українці перші почали ліпити снігову бабу?!», - здивувала учнів перших-четвертих класів загальноосвітньої школи №20 та їх вчителів бібліотекар І.Маркіна. І розповіла про численні цікавинки, які пов’язані із сніговиками у різних народів.

З яскравими миттєвостями, які подарувала нам зима цього року, всі бажаючи можуть познайомитися на виставці фоторобіт Володимира Короткова в бібліотеці-філіалі №2. Майстер особисто презентував виставку користувачам і відповів на їх числення питання.

Цікаві книги і приємне спілкування з досвідченими фахівцями: бібліотеки міста чекають вас!

Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради