Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

У міських бібліотеках розпочалися заходи, присвячені Року Японії в Україні

30.01.173985

Центральна бібліотека міста Полтави розпочала розрахований на рік цикл книжкових виставок «Подорожуємо країнами світу» виставкою «Країна світанкового сонця. Японія: традиції та сучасність».

Найцікавіші книги, що презентують прекрасну загадкову країну світанкового сонця, яка займає одну з найпередовіших позицій у світі, з її природою, звичаями, культурними традиціями і технологіями, можна вибирати для читання прямо з виставки. Така література сьогодні особливо актуальна, адже 2017 рік за рішенням Президента України Петра Порошенка оголошений Роком Японії в Україні.

А книжкова виставка на співзвучну тему в бібліотеці-філії №6 Полтавської МЦБС поєднала японську й українську культури. Бібліотекарі представили книги японських авторів предметно, з використанням ікебани і відповідним оформленням. Виставка розповіла про традиції зустрічі Нового року в Японії, які суттєво відрізняються від українських. Працівники бібліотеки показали також українські традиції Щедрого вечора. Адже не всі навіть знають, що новорічна ялинка в домівках українців з’явилася не відразу, спочатку був сніп – дідух, що символізував хороший урожай і достаток.

Виставка книг, які знайомлять з японською культурою, буде постійно діючою, лише її вигляд і концепція змінюватиметься впродовж року. Цикл зимових свят закінчився, і нове оформлення вже символізуватиме весну. А далі - літо, осінь… Разом зі зміною пір року в природі змінюватиметься обличчя бібліотечної виставки, яка допоможе всім, хто зацікавиться, ближче пізнати культуру і традиції країни Японії.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради