Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

У музеї Короленка відзначили 165-ту річницю від дня народження В.Г.Короленка

30.07.18615

Щороку 27липня полтавці та гості нашого славного міста відзначають день народження письменника-класика із світовим ім’ям, редактора, журналіста, громадського діяча Володимира Галактіоновича Короленка, який у далекому 1900 році вибрав Полтаву своєю домівкою на цілих два десятиліття, а в 1921 році назавжди упокоївся в полтавській землі.

Минуло лише 7 літ, і на колишній Мало-Садовій вулиці, яка стала носити ім’я митця, гостинно відкрив свої двері для всіх охочих короленківський дім, де все зберігалося так, як було за життя господаря. Отже, 27 липня 2018 року відзначалася подвійна дата – 165 роківз дня народження В.Г.Короленка та 90 років музею.

До цих визначних дат був приурочений еруглий стіл «Володимир Короленко як людина і письменник», учасниками якого стали науковці із ПНПУ імені В.Г.Короленка, а також із музеїв міста та області. В програмі було заявлено 24 доповіді з презентаціями . Більшість із них була представлена на суд громадськості. Слухачі мали змогу пізнати багато нового та цікавого з життя рідного краю кінця ХІХ- початку ХХ ст.

Програма свята містила інсценізацію творів класика у виконанні зразкового театру масових видовищ «Полтавські балаболки» Полтавської міської школи мистецтв «Малої академії мистецтв» імені Раїси Кириченко та традиційне короленківське чаювання.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради