Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

У музеї В.Г.Короленка відзначили День українського козацтва

17.10.17620

13 жовтня 2017 року в Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відзначили День українського козацтва та День захисника України. На свято зібралося багато гостей: вихованці Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «ФЕНІКС», юні музиканти з Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені Платона Майбороди, учні полтавських шкіл, дорослі.

Розпочалося святкування з відкриття виставки художніх робіт талановитих дітей з гуртка «Фенікс» (керівник – Ірина Грідюшко). У виставковій залі розмістилося 24 тематичні роботи. Дитячі малюнки прості й безпосередні, сповнені любові до рідного краю та гордості за історію своєї держави.

Під час науково-пізнавальної ігрової програми «Українське козацтво: під Покровом Пресвятої Богородиці» присутні дізналися про традиції святкування Покрови, про історію створення Запорізької Січі, про зв’язок між святом Покрови та Українським козацьким військом. Діти та дорослі залюбки долучилися до інтерактивної ігрової програми: брали участь в історичній вікторині, малювали козацького коня, «готували» український борщ. Привітати учасників приїхали гості з Запорізької Січі: Козак та його учень Джура.

Під час ігрової програми прозвучали інструментальні та вокальні номери, які підготували учні Полтавської ДМШ № 1 імені П. Майбороди Денисюк Валерія, Микитченко Наталія.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради