Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

У Полтаві відбувся Міський дитячий фестиваль «Великодня писанка»

06.05.161035

Цього чудового травневого дня Театральна площа наповнилася яскравими барвами. Під патронатом міського голови Олександра Мамая тут відбувся Міський дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка». Проведення даного заходу планувалося ще до початку Великодніх свят, проте, через несприятливі погодні умови, його було перенесено.

Традиційно, в рамках фестивалю було проведено виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів», а також конкурс творчих робіт. Цьогоріч на конкурсі «Великодня листівка» на розсуд журі свої роботи представили вихованці дитячих садочків, занальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного виховання та позашкільних закладів освіти. Зроблені власноруч писанки, іграшки, плетені кошики, вироби з паперу, глини, дерева, вишиті й намальовані картини, вишиті рушники, сплетені з бісеру квіти й метелики та багато-багато іншого представили юні майстри.

Очільник міста Олександр Мамай особисто оглянув композиції усіх навчальних та дошкільних закладів, а також вручив на згадку про цьогорічний фестиваль листівки-витинанки:

− Це свято об’єднує усіх жителів нашого міста у велику й дружню родину. Я приємно вражений, що наші діти мають стільки талантів та здібностей. Діти старанно готувалися до цього дійства і сьогодні кожен з них має можливість продемонструвати свої вміння. Приємно, що наші діти розвиваються не тільки в науці, але і в мистецтві. Щиро дякую вихователям, вчителям, батькам, які виховують діток гідними людьми! Впевнений, що майбутнє Полтави разом із таким підростаючим поколінням – в надійних руках!

Після огляду кожної композиції, міський голова Олександр Мамай провів церемонію нагородження. Усі учасники конкурсу отримали грамоти та пам’ятні призи, а переможці – цінні подарунки від міської влади, серед яких канцелярські набори, та мікрофони.

Гарний настрій усім присутнім подарувала святкова концертно-розважальна програма, підготовлена творчими колективами та виконавцями Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради