Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

У Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка відкрилася виставка Павла Мотієнка

25.04.16920

22 квітня у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка відкрилася виставка Павла Мотієнка.

Художник Павло Мотієнко досконало оволодів технікою пастелі. Його роботи незмінно вражають витонченістю малюнка й надзвичайно високою культурою виконання.

Павло Мотієнко народився 15 лютого 1972 року в Харкові. Навчався в полтавській художній школі. У 1992 році закінчив Московське художньо-промислове училище ім. М.І. Калініна, у 1998 – Полтавський національний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка.

Ще в юнацькі роки художник захопився творчістю Каміля Піссарро, Клода Моне, Івана Шишкіна, Архипа Куїнджи, Ісаака Левітана.

Павло Мотієнко – учасник обласних і республіканських виставок. Його твори зберігаються у приватних збірках в Україні, Росії, Бельгії, Німеччині, Франції, США, Ізраїлі.

Художник майстерно володіє техніками олійного та акрилового живопису, однак надає перевагу техніці пастелі. Для П. Мотієнка техніка пастелі стала можливістю не лише відобразити красу навколишнього світу, але й передати глядачу особливий емоційний стан, характерний для кожного сюжету, який зупинив погляд й залишив у душі яскравий слід.

Митець досконало опанував своєрідні художньо–технічні прийоми пастелі. Це дозволяє йому дивним чином змішувати кольори, накладати їх один на інший. Саме багатство кольорових прошарків, що просвічуються наскрізь, і створюють ту своєрідну бархатистість та глибину, якою приваблють роботи Павла Мотієнка.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради