Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

У центральній бібліотеці м.Полтави презентували книгу «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк»

03.02.16, 15:20

Третього лютого в центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги-спомину «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк». Упорядник книги і одна з авторів - полтавська поетеса, лауреат премії імені І. П. Котляревського Надія Гринь, яка була особисто знайома з Дмитром, любила та поважала його.

Це вже четвертий мистецький пам’ятник, створений на теренах Полтавщини (перший присвячений Борису Місюренку, другий - Валерію Корольову, третій - Володимиру Тарасенку).

На захід по увіковіченню пам’яті воїнів, які полягли на Сході України, захищаючи незалежність нашої держави, прийшли рідні, друзі й бойові побратими громадського активіста, випускника Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, люблячого і єдиного сина у матері, бійця полку «Азов» Дмитра Коряка, який загинув під Маріуполем.

Любов до рідного краю, отчого дому, неньки - України спонукала Дмитра стати у перші ряди захисників Вітчизни: він був у самообороні в Полтаві та Києві, а з серпня 2014 року воював у лавах славетного полку «Азов». Красивий, розумний, хоробрий, цей справжній український козак по духу заплатив за наше мирне небо найбільшу ціну - пожертвував власним життям…

У бібліотеці архієпископ Полтавський і Кременчуцький Української Православної Церкви Київського патріархату Федір благословив мистецький пам’ятник – книгу «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк», який буде запорукою пам’яті загиблого героя.

Відома полтавська поетеса, майстриня фриволіте Катерина Калініченко від щирого серця створила портрет Дмитра, який вручила матері загиблого героя Тамарі Олексіївні Коряк, прочитавши їй свій вірш «Простіть».

Захід завершили піснею у виконанні композитора, заслуженого працівника культури України Володимира Раковського «Я встану, Вкраїно, із сонцем твоїм», яку Володимир Ульянович написав на слова полтавського поета Михайла Любивого. Ця пісня присвячена подіям у зоні АТО

Всі новини
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради