Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культурно-мистецької роботи

31.03.16786

Умови конкурсу:

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, досконале володіння українською мовою, персональним комп’ютером, організаторськими здібностями.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, 2 фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності, 5 управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради (контактний телефон 7 39 40).
Всі новини
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради