Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

В гості до Короленка

09.12.15747

Ось і 9 грудня у музей завітала група молодих харків’ян із особливими потребами, що навчаються і живуть в учбовому закладі, який із 1922 року носить ім’я видатного гуманіста, автора повісті «Сліпий музикант».

Поїздку організували для активу гімназії, серед якого була численна група екскурсоводів шкільного музею. Це своєрідна нагорода активним учням за вагомі успіхи у навчанні та громадській роботі. У гостинній Полтаві вихованці гімназії отримали повноцінну екскурсію по місту із відвідуванням двох музеїв: ДІКЗ «Поле Полтавської битви» та короленківської садиби.

Особливість екскурсії полягала в тому, що цим гостям дозволялося порушити головне музейне правило: не торкатися експонатів руками. Обережно і делікатно, під наглядом співробітників музею незрячі діти ознайомилися із найбільш важливими експонатами за допомогою сенсорного методу. Їм також дозволили пограти на музичному інструменті часів Короленка у меморіальному будинку.

Екскурсія завершилася традиційним чаюванням у залі літературної експозиції під звуки старовинних романсів у виконанні викладача гімназії

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради