Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«В пошуках рівноваги» Володимир Колесников-молодший та Марина Розуванова

22.09.161082

21 вересня відкрилася виставка живописних робіт художників Володимира Колесникова-молодшого та Марини Розуванової.

Володимир Колесников народився в Полтаві в родині художників. Його батьком був народний художник України В.Г.Колесников (1951-2014). В.В. Колесников навчався у Харківському художньому училищі, у Львівській академії мистецтв, у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (м. Київ). З 2009 року працює на посаді доцента кафедри рисунка та живопису Київського національного університету технологій та дизайну.
Член Національної спілки художників України.

Виставкову діяльність розпочав у студентські роки. З 2004 року постійний учасник Всеукраїнських художніх виставок НСХУ та міжнародних пленерів.

Марина Розуванова народилася в м. Дніпро. Закінчила Дніпропетровське державне художнє училище, Львівську академію мистецтв, відділення батику. Викладала рисунок та живопис у Київському національному університеті технологій та дизайну. Працює в галузі декоративного мистецтва, знаходячи власні оригінальні рішення в техніці гарячого та холодного батику, розпису по шовку, у символічних композиціях у галузі станкового живопису. Учасниця багатьох українських та закордонних виставкових проектів.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради