Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Від Андрія до Маланки всім вам бубликів в’язанка

17.01.18684

15 січня 2018 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відбувся комплексний захід для осіб з обмеженими можливостями «Від Андрія до Маланки всім вам бубликів в’язанка» у рамках музейного проекту «Людина створена для щастя, як птах для польоту».

Такі зимові зустрічі у затишній залі музею В.Г.Короленка стали уже традиційними. Цього року організатори запропонували особливим гостям багато цікавинок: кожен з присутніх зміг взяти участь у короленківському майстер-класі та виготовити копію старовинної ялинкової прикраси (клоуна з рухливою частиною), який проводили співробітники музею Альона Плахтій та Людмила Вітенко. Пізнавально-розважальна програма розпочалася з «Різдвяної коляди» за участю дитячого хору «Янголи з небес» та єпархіального хору під керівництвом ієрея Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ Олександра Горая. Далі учасники заходу поринули у вир зимових свят.

Гості залюбки брали участь у іграх та розвагах, розповідали колядки, щедрівки, співали новорічні пісні. Справжнім подарунком для всіх присутніх став виступ колективів Щербанівського сільського будинку культури «Панянки» та «Журавка».

Усі присутні отримали масу позитивних емоцій. Для таких людей подібні свята дуже важливі, адже вони мають змогу активно поспілкуватися, знайти нових друзів, пізнати нову інформацію, створити свій маленький рукотворний шедевр, розважитись.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради