Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ВІД ІДЕЇ - ДО ВТІЛЕННЯ: В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА ВІДБУЛИСЯ ВОРКШОПИ «МИСТЕЦТВО НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ»

21.06.19211

В бібліотеках-філіалах №1,2,5 для всіх охочих полтавців відбулися воркшопи «Мистецтво написання проектів Бюджету участі».

Головний фахівець КО «Інститут розвитку міста» Назар Плохута представив учасникам змістовну презентацію стосовно створення власного проекту і детально відповів на питання, які виникали у присутніх. Учасники дізналися про історію виникнення партиципаторного бюджетування та його розвиток у світі, зокрема й у Полтаві. Назар Плохута ще раз наголосив, що кожен полтавець має тільки три голоси, аби підтримати три різних проекти: великий, маленький та мікропроект. Зокрема, мікропроект – це нововведення: він фінансуватиметься до 100 тис. грн. Нагадаємо, що великий проект фінансується до 1,5 млн. грн., маленький – до 500 тис. грн.

До речі, у 2017 році центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи була задіяна в реалізації проекту з юридичної освіти населення «Знай свої права», у 2018 році був реалізований малий проект «Коворкінг-центр (центр молодіжних ініціатив)» бібліотеки-філіалу № 1 Полтавської міської ЦБС (вул. П.Юрченка 11/2), а цього року з метою створення простору для спілкування, творчості та саморозвитку реалізується проект «Бібліохаб» у бібліотеці-філіалі №4 (вул. Європейська,141), який підтримали полтавці в рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки.

Зробити наше місто кращим, комфортним для кожного мешканця може кожний, і це головна мета проектів Бюджету участі.

Всі новини
План роботи
02.12.2019 – 08.12.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради