Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Відбулось відкриття міжнародної виставки карикатур «Карлюка-2016»

04.04.16893

Вже стало доброю традицією, що в Полтаві щорічно 1 квітня у Полтавському художньому музею (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка проводиться Міжнародна виставка-конкурс карикатур «Карлюка». За 15 років проведення виставка досягла високого рівня і викликала чималий резонанс у колах міжнародної громадськості, пов’язаних з гумором і карикатурою.

В рамках конкурсу були організовані персональні виставки відомих графіків і художників-карикатуристів світового рівня. Крім цього, проводились виставки провідних арт-салонів гумору з Великобританії, Сербії, Болгарії , Польщі, Росії, Бразилії - носіїв справжнього іскрометного гумору.

На цьогорічній виставці представлені експозиції карикатуристів Словаччини (арт-центр м. Прешов, Словаччина, організатор Петер Разус за підтримки уряду Словаччини), виставка відкритого Українського конкурсу «Перемогли Гітлера – переможемо й Путлера !», персональна виставка переможця цієї виставки Віктора Богорада (С.-Петербург , Росія) і карикатуриста В’ячеслава Шилова(С.-Петербург , Росія).

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради