Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Відбулося відкриття виставки «Сонячні промінчики» вихованців образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв

17.11.17641

16 листопада у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулося відкриття виставки «Сонячні промінчики» вихованців образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» (викладач Клочко Ольга Вячеславівна).

Образотворчий відділ «Малої академії мистецтв» - це злагоджений творчий колектив, де активно співпрацюють педагоги, батьки та учні. Участь та перемоги у численних виставках та конкурсах міжнародного, всеукраїнського та міського рівнів яскравий тому приклад.

Виставка «Сонячні промінчики» у музеї Панаса Мирного представляє собою колаж робіт учнів 2-го та 6-го класів образотворчого відділу викладача школи мистецтв Клочко Ольги Вячеславівни. Це різноманітні за технікою, настроєм малюнки, але всі вони зроблені з великою любов’ю до високого мистецтва. На виставці можна побачити роботи й педагога Клочко О.В., яка постійно працює творчо, приймає участь у Всеукраїнських та Міжнародних виставках та пленерах та має почесне звання члена Національної Спілки Художників України.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради