Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Відбулося відкриття виставки живопису Діани Дриги – «Дотик кольором».

21.06.18493

20 червня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відбулося відкриття виставки живопису Діани Дриги – «Дотик кольором». Це вже друга персональна виставка молодої художниці.

В експозиції виставки представлено 33 роботи, створені протягом 2017–2018 років. Улюблений жанр художниці – пейзаж. В реалістичній манері змальовані цілком повсякденні сюжети: місцеві пейзажі, будинки сусідів, побутові сцени, портрети рідних та знайомих, зокрема, портрет сина Антона з його найкращим другом – кицею. Найулюбленішою тематикою Діани є сільське тихе життя. Твори написані в основному у «низькій тональності», з переважанням темних приглушених кольорів, особливо помітні відтінки зеленого, які так подобаються Діані. Сюжети прості для сприйняття та теплі за змістом. Вони дають змогу побачити, що оточувало та надихало художницю. Споглядаючи її затишні полотна, глядач може перенестися у мальовничі куточки Оржицького району та рідного села Онішки, побачити сусідів, які живуть поруч, чи здійснити подорож до Карпат.

В роботах Діани простежується поєднання манери реалізму та імпресіонізму. Для непересічної особистості старенька хатка-мазанка – цілком буденна річ, а у маляра побачене може викликати цілу низку емоцій, котрі «виливаються» на полотно, як, наприклад, у картині «Весна під старою стріхою».
Виставка «Дотик кольором» виразно доводить глядачеві, що Діана Дрига – завжди несподівана, адже постійний пошук – одна зі стрижневих ознак її характеру.

Запрошуємо полтавців та гостей міста відвідати виставку, яка розміщується у літературному будинку музею В.Г.Короленка до 1 липня 2018 року.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради