Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Відбувся перший відкритий міський конкурс молодих виконавців та конферансу«VOICE of the CITY»

24.03.18723

17 березня в глядацькій залі Полтавського міського Будинку культури відбувся перший відкритий міський конкурс молодих виконавців та конферансу«VOICE of the CITY». Це новий перспективний проект, який спрямований на пошук талановитої молоді та її подальший розвиток. До того ж, участь у ньому безкоштовна. Захід організований за підтримки управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

У конкурсі взяли участь 38 учасників. Конкурс мав декілька особливостей: офіційне та незалежне журі, можливість безпосереднього спілкування з членами журі прямо на сцені, безкоштовні майстер-класи від членів журі.

До складу офіційного журі входили:

1. Галина Голубєва - старший викладач Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, педагог по вокалу на телепроектах "Х-Фактор","Україна має талант","Ти-зірка".

2. Сніжана Гукасян– Коробейнікова- актриса Харківського державного академічного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва, викладач зі сценічного мовлення у Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського. Стажистка Варшавської академії мистецтв ім.О.Зельверовича. Польща. Лауреат конкурсу читців імені О.Леснікової.

3. Руслан Неупокоєв.- режисер, викладач майстерності актора Київського національного університету театру кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого та Естрадно-циркової академії, заслужений діяч мистецтв України.

4. Наталія Гнітій - артистка театру і кіно, артистка телевізійного проекту «Велика різниця. Україна», тренер-педагог з акторської майстерності, викладач акторської майстерності та ораторського мистецтва «Українського академічного лідерства».

5. Лілія Іванова – викладач-методист вищої категорії, завідуюча відділом музичного мистецтва Харківського естрадного училища ім. Б.Лятошинського.

6.Олег Кензов - співак, ведучий, автор пісень, супер фіналіст шоу "X-Factor - Революція" (канал СТБ).

Головними призами конкурсу були сертифікати на гарантовану участь у заходах управління культури ВК ПМР на головних концертних майданчиках міста, запис пісні у професійній студії, запис промо-ролику, створення професійного портфоліо, а також власні номінації та подарунки від незалежного журі.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради