Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Відкритий бінарний урок з історії образотворчого мистецтва

02.05.18709

30 квітня 2018 року на базі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені М. Ярошенка викладачами Полтавської дитячої художньої школи був проведений відкритий бінарний урок з історії образотворчого мистецтва та живопису для учнів 3-го класу дитячої художньої школи «К. Маковський. «Діти, що втікають від грози».

Семер’янова Оксана Юріївна, викладач з початкового курсу історії мистецтва, ознайомила учнів з життєвим та творчим шляхом К.Маковського. Орел Лідія Олексіївна, викладач рисунку, живопису, композиції та роботи в матеріалі, дала поняття про колорит у картині, пояснила, як передавати власні враження, почуття, настрій засобами живопису, переосмислювати побачене та створювати свою власну неповторну композицію. Учні із захватом слухали роздуми Костянтина Маковського у виконанні Артема Фісановича – молодшого наукового співробітника науково-дослідного відділу освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського, дуже уважно віднеслись до розповіді та зауважень викладачів та доклали максимум зусиль для створення копії шедевру К. Маковського «Діти, що втікають від грози» в авторській інтерпретації, намагались передати власні почуття, враження, настрій засобами живопису.

Такий бінарний урок-екскурсія з історії образотворчого мистецтва та живопису з елементами театралізації направлений на те, щоб розвивати спостережливість, прищеплювати навички аналізу художніх творів, удосконалювати навички роботи, виховувати потребу у відвідуванні музеїв, художніх галерей та у спілкуванні з творами мистецтва, виховувати культуру поведінки в музеї.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради