Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Відкриття виставки художників-аматорів доктора наук з державного управління Миколи Лахижі та кандидата біологічних наук Леоніда Колєснікова «Барви світу очима полтавців»

06.02.18496

2 лютого 2018 року у виставковій залі Полтавської дитячої художньої школи відбулося відкриття виставки художників-аматорів доктора наук з державного управління Миколи Лахижі та кандидата біологічних наук Леоніда Колєснікова «Барви світу очима полтавців».

На презентацію робіт митців завітало чимало гостів: учні та викладачі школи, друзі та колеги авторів, їх рідні та близькі. Автори розповіли про свій мистецький шлях та свої творчі пошуки. У творчому доробку художників різножанрові роботи. І хоча їх основна професія не пов’язана із мистецтвом, але інтерес та хист до малювання завжди допомагає створювати цікавинки.

Присутні на відкритті зверталися зі словами вдячності за надану можливість пізнати мальовничі краєвиди України, Чорногорії, США. А автори відзначали, що проект адресований учням та викладачам школи та тим, хто не байдужий до творів мистецтва. Знаковим є те, що роботи художників-аматорів М.Лахижі та Л.Колєснікова вперше представлені на виставці у Полтавській дитячій художній школі.

Виставка триватиме до кінця лютого. Запрошуємо відвідати та насолодитися творчістю Миколи Івановича та Леоніда Олеговича! Адже художник – гармонізатор суспільства, його душа – духовний провідник, котрий об`єднує нас своїм баченням світу

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради