Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Виставка американської політичної карикатури у рамках проведення «Днів Америки» у Полтаві

05.11.15985

5 листопада о 17.00 у Полтавському художньому музеї відбулося відкриття виставки американської політичної карикатури у рамках проведення «Днів Америки» у Полтаві.

Еволюція політичної карикатури в північноамериканських колоніях Британії почалася з малюнка Бенджаміна Франкліна - одного з майбутніх “батьків-засновників” Сполучених Штатів Америки.

У ХІХ столітті політична карикатура активно розвивалась і політичні карикатуристи використовували різні образи для уособлення Сполучених Штатів.

Завдяки політичним карикатурам ці образи, особливо Дядечко Сем, стали дуже популярними і легко впізнаваними сьогодні майже для кожного.

Американська політична карикатура є цінним матеріалом для вивчення історії США. Історичні американські карикатури, представлені на цій виставці, допоможуть відвідувачам більше дізнатися про історію Сполучених Штатів і зроблять для них екскурс в американське суспільство, зокрема, в нашу традицію використовувати гумор для сприяння політичним і соціальним процесам або для критики наших обраних лідерів.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради