Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Виставка дитячого малюнка “Дивувалася зима...” вихованців мистецької студії “Колограй”

23.01.17897

20 січня 2017 р. у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відкрилась виставка творчого доробку вихованців мистецької студії “Колограй” (керівники — Оксана Бєлявська та Ілона Ніколаєва).

Виставка є творчим дебютом учнів молодої мистецької студії “Колограй”. Роботи яскраві і самобутні. Споглядання цих робіт обов’язково піднімає настрій і вселяє віру у добро і мир. А можливо, серед авторів робіт є майбутні Ван Гоги, або видатні діячі в інших царинах, бо створюючи яскравий світ на малюнках, ці діти в майбутньому почнуть створювати яскраве життя у своїй країні. Країна, де є талановиті діти, обовязково має щасливе майбутнє.

Перша виставка — це смілива заявка маленких художників про себе як творчих особистостей, це повідомлення у Всесвіт про своє особисте бачення буття. (До слова кажучи, найменшому учаснику виставки 2,5 роки, найстаршому — 14).

Учні студії представляють в експозиції свої творчі доробки, що здійснювались під керівництвом викладачів. Малюнки юних творців є абсолютно самостійними досягненнями та несуть у собі відбиток чистого дитячого світу.

За кожним твором стоїть велика робота маленької дитини. Їх творчість невимушена, відкрита, пройнята живістю, щирістю почуттів, романтизмом. Кожен автор демонструє власний почерк.

Як зазначають керівники мистецької студії ”Колограй” Оксана Бєлявська та Ілона Ніколаєва, пріоритетом роботи є свобода дитини, індивідуальний підхід, необмеженість у власному виборі засобів для самовираження. А власне це і є вдалою формулою успішного навчання поєднаною із широким спектром професійної підготовки викладачів.

Малюванню та живопису навчають художники, рисунку — архітектори, урізноманітнюють творчий процес дизайнери. Творча команда мистецької студії “Колограй” сповідує єдині життєві принципи, а тому досягає гарних результатів.

“Малюємо разом!”, - таке запрошення отримує кожен, хто завітає на виставку дитячого малюнка “Дивувалася зима...” до Полтавського літературно-меморіального музею І.Котляревського, за адресою: пр-т Першотравневий,18, м. Полтава. Виставка діятиме протягом місяця без вихідних і перерви з 9-00 до 17-00.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради