Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Виставка творчих робіт художника Віктора Бабенка «Поточний перегляд»

13.11.17713

Бабенко Віктор Савелійович (1957 р. н.) народився і мешкає у м. Полтаві.

У 1986 р. закінчив Харківський художньо-промисловий інститут.

З 1993 р. працює викладачем на кафедрі образотворчого мистецтва психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Викладає ряд дисциплін образотворчого циклу.

Коло мистецьких і дослідницьких пріоритетів автора складає історія, етнографія, культурознавство, міфологія, філософія, релігія країн світу у їх символічно-знаковій та художньо-образній інтерпретації.

Тривалий час автор працює над розробкою теми української та прасловянської старовини, що знайшло відображення у його творчому доробку. Деякі з цих робіт представлено у даній експозиції.

Окрему складову мистецько-аналітичної діяльності художника становлять його пошукові роботи на царині психофізіології візуального сприйняття невербальних знакових контекстів у традиції метареалізму. До експозиції залучено вісімнадцять авторських арт-концептів даного спрямування.

Краєзнавчий аспект мистецької і дослідницької діяльності художника в експозиції представлено авторською реконструкцією фортеці Полтава початку вісімнадцятого століття «Полтава 1712 року», де показано художню інтерпретацію відтворення фортифікаційної та культової дерев’яної архітектури тогочасної Полтави.

На виставці представлено переважно роботи з новітнього мистецького доробку художника і експонуються вперше.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради