Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Вітаємо бібліотеку-філіал №7 – провайдера освіти для дорослих у Полтаві!

13.11.171071

Влітку 2017 року, у відповідь на оголошення громадською організацією «Українська асоціація освіти дорослих» та DVV International ( Німецького об’єднання народних університетів) про наміри проведення Міжнародного Форуму «Навчання для людей поважного віку: досвід і перспективи», колектив бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської ЦБС надіслав проект про створений при бібліотеці центр навчання та дозвілля для людей поважного віку м. Полтави для участі в конкурсі учасників «Загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих».

На Форум неформальної освіти дорослих «Освіта дорослих і розвиток громадянського суспільства», який відбувся 2-3 листопада у Національному центрі ділового і культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ), було запрошено завідуючу бібліотекою-філіалом №7 Заливчу Л.О. Вона отримала сертифікат учасника першого Загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих в рамках Європейського року освіти дорослих-2017 за етноосвітній проект «Цілющі джерела українських традицій».

У Форумі також взяли участь представники різних регіонів України та міжнародні експерти з Німеччини, Латвії, Білорусі, Данії. Учасниками були визначені перспективи розвитку неформальної освіти, відбулися численні майстер-класи, проведені презентації історії успіху учасників Форуму.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради