Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Вітаємо бібліотеку-філіал №7 – провайдера освіти для дорослих у Полтаві!

13.11.17, 10:26

Влітку 2017 року, у відповідь на оголошення громадською організацією «Українська асоціація освіти дорослих» та DVV International ( Німецького об’єднання народних університетів) про наміри проведення Міжнародного Форуму «Навчання для людей поважного віку: досвід і перспективи», колектив бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської ЦБС надіслав проект про створений при бібліотеці центр навчання та дозвілля для людей поважного віку м. Полтави для участі в конкурсі учасників «Загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих».

На Форум неформальної освіти дорослих «Освіта дорослих і розвиток громадянського суспільства», який відбувся 2-3 листопада у Національному центрі ділового і культурного співробітництва «Український дім» (м.Київ), було запрошено завідуючу бібліотекою-філіалом №7 Заливчу Л.О. Вона отримала сертифікат учасника першого Загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих в рамках Європейського року освіти дорослих-2017 за етноосвітній проект «Цілющі джерела українських традицій».

У Форумі також взяли участь представники різних регіонів України та міжнародні експерти з Німеччини, Латвії, Білорусі, Данії. Учасниками були визначені перспективи розвитку неформальної освіти, відбулися численні майстер-класи, проведені презентації історії успіху учасників Форуму.

Всі новини
План роботи
06.07.2020 – 12.07.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті