Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ЯК СКАЗАТИ «НІ» НАРКОТИКАМ:урок здоров’я в центральній міській бібліотеці

11.04.19161

Наркоманія - проблема, яку дуже важко вирішити, коли вона вже виникла. Тому своє завдання бібліотекарі бачать в тому, щоб навчити користувачів бібліотек шукати задоволення не в паралельному, а в реальному світі. Щоб молодь знала, що наркотики це спочатку слабкість, якої не визнають, потім - дно, якого соромляться, і наостанок - ганебна смерть, якої бояться.

Гість уроку - соціальний працівник Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» Сергій Дяченко продемонстрував присутнім відеоролик, в якому протиставлені два образи життя. Перший - здоровий і успішний, і другий - в якому люди, які шукали в житті лише задоволення підмінили відчуття щастя, впевненості, задоволенням від наркотиків. Пан Дяченко докладно відповів на всі питання, які виникли у присутніх і наголосив: якщо виникають проблеми, з якими самостійно неможливо справитися, то за допомогою можна звернутися до Полтавського благодійного фонду «Громадське здоров’я».

Під час уроку його учасникам були представлені різноманітні видання: як ті, що розповідають про здоровий спосіб життя, так і ті, що навчають основам самовиховання.

Головне - вчасно зрозуміти, що в житті слід не бути як усі, бо твоє життя належить тільки тобі, і тільки ти можеш ним розпоряджатися: «Я не буду курити, тому що «курять усі», я не буду вживати алкоголь, тому що «пьють всі», а головне, я не буду пробувати наркотики, тому що друзі «пробували».

Всі новини
План роботи
17.06.2019 – 23.06.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради