Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

З нагоди 40-річчя від дня народження Саші Путрі відкрили виставку дитячо-юнацьких робіт

04.12.17736

1 грудня 2017 р. у малій виставковій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулось урочисте відкриття виставки робіт лауреатів та переможців відкритого дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва імені Саші Путрі. Привітала усіх присутніх заступник міського голови Світлана Тарашевська.

Цьогорічний ювілейний бієнале присвячений 40-річчю від дня народження художниці. З цієї нагоди у залі дитячої творчості імені Саші Путрі відкрилася виставка творів самої Сашеньки.

Конкурс заснований у 2007 році з метою вшанування пам’яті маленької полтавської художниці, висвітлення багатогранності її творчої особистості та надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, заохочення дитячої творчості, розвитку творчого потенціалу у дітей, виявлення і підтримки юних талантів. За умовами конкурсу можливість взяти участь у ньому мала кожна дитина віком від 6 до 17 років. Малюнки розподілялись за трьома віковими категоріями: І – молодша (6 – 9 років); ІІ – середня (10 – 13 років) та ІІІ –– старша (14-17 років).

До участі надійшло 1034 роботи, з яких 16 позаконкурсні - твори дітей до 6 років. Серед учасників юні митці з усіх куточків України. Не пройшов поза увагою конкурс і за кордоном. Так, на конкурс надійшли малюнки з Індії та Словаччини. Таким чином, у 2017 році дитячий конкурс імені Саші Путрі набув міжнародного.

Рішенням журі володарем Гран-прі стала учениця Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І. П. Котляревського Ксенія Іноземцева з твором «У тихе небо струменить тепло». Привітала переможницю голова журі Світлана Тарашевська, яка разом з членами комісії вручила їй диплом та подарунки від організаторів та партнерів конкурсу.

Переможці, що посіли І, ІІ та ІІІ місце у кожній віковій категорії, отримали дипломи та пам’ятні сувеніри. Лауреати та їхні викладачі були нагороджені дипломами управління культури. А особливим подарунком для дітей до 6 років та лауреатів молодшої вікової категорії стало видання авторської розмальовки-антистрес «Розфарбуй місто у свої кольори» полтавської художниці, лауреата премії імені Миколи Ярошенка Марії Панченко.

Виставка буде діяти у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка з 1 по 17 грудня 2017 року.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради