Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Загальноміське розважально-ігрове свято для дітей міста з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

07.06.16892

4 червня 2016 року під патронатом Полтавського міського голови Олександра Федоровича Мамая о 10.00 відбулося загальноміське розважально-ігрове свято для дітей міста з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Лише на один день Корпусний парк перетворився на чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства, країну доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя.

На малечу чекало безліч сюрпризів. Усі мали змогу не тільки подивитися концерт, а ще й взяти участь в різноманітних розвагах та пригодах, веселих конкурсах та естафетах. Всі бажаючі спробували свої здібності у майстер-класах. Справжні спортсмени мали змогу продемонструвати свої чемпіонські здібності на спортивних майданчиках. А головне − всі учасники свята отримали подарунки за участь у конкурсах та смаколики від Полтавського міського голови! Те, що найбільше любить дітвора – солодка вата та морозиво!

Подорож країною дитинства разом з казковими героями здійснили полтавські дітлахи. Та не тільки малеча розважалася цього дня. Це було свято для усієї родини.


Всі новини
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради