Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Засідання круглого столу "Всесвіт Івана Котляревського - поета і людини"

23.11.18, 10:25

22 листопада 2018 р. у Полтавському літературно-меморіальному музеї І.Котляревського відбулось засідання круглого столу «Всесвіт Івана Котляревського – поета і людини», присвячений 220-річчю першого видання поеми «Енеїда».

Іван Котляревський належить до тих письменників, без яких неможливо уявити наш культурний розвиток. Його поема «Енеїда» завершила староукраїнську писемну традицію і започаткувала нову, а від п»єс «Наталка Полтавка» та «Москаль-чарівник» бере початок нова українська драматургія. З цими творами пов»язані не лише національно-естетичні коди, рух українського письменства у європейський культурний простір, а й формування національної свідомості українців та модерної української нації.

Мета круглого столу – виявити нові цікаві орієнтири на шляху вивчення творчої спадщини поета, донести, у першу чергу, до підростаючого покоління глибоко національний контекст творів письменника.

До участі у роботі круглого столу були запрошені викладачі Полтавських ВИШів, науковці полтавських музеїв, спеціалісти-бібліографи, викладачі Полтавської дитячої художньої школи. Робота круглого столу відбулась в атмосфері взаємної зацікавленості, пошуку інноваційних методів вивчення творчої спадщини поета-полтавця.

Всі новини
План роботи
13.07.2020 – 19.07.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті