Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ЗБЕРІГАЄМО ІСТОРИЧНУ ПАМ’ЯТЬ: БІОБІБЛІОГРАФІЧНА ГОДИНА З НАГОДИ 140-РІЧЧЯ ВИДАТНОГО ПОЛТАВЦЯ С.ПЕТЛЮРИ

02.05.19233

В читальному залі бібліотеки-філіалу №5 відбулась біобібліографічна година "Я вірю, що Україна, як держава буде", присвячена Симону Петлюрі.

Перед учасниками заходу виступив голова Полтавського міського товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка, заслужений працівник культури України, історик, архівіст, краєзнавець Т.П.Пустовіт. В своєму виступі Тарас Павлович розповів про полтавські сторінки життя майбутнього видатного діяча періоду Української революції Симона Петлюри.

Постать С. Петлюри займає окреме місце, уособлюючи визвольні змагання 1917-1920 років, пов’язані з ними спроби побудови та збройного захисту Української Народної Республіки. Краєзнавець підкреслив в своїй розповіді різносторонність діяльності нашого видатного земляка, ознайомив з епістолярною спадщиною державотворця. Як працівник архіву, Тарас Павлович приніс у бібліотеку деякі історичні документи і фотографії, що проілюстрували його розповідь. Ще й досі частиною нашого суспільства Петлюра не сприймається, і біобібліографічна година - це ще один, хоча й невеликий, крок у напряму висвітлення життєпису нашого видатного земляка.

Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради