Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Життя, обпалене Афганом»

08.02.18957

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який ми відзначаємо 15 лютого, у бібліотеці-філіалі № 10 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи відбулась зустріч із полковником Кудряшовим Михайлом Михайловичем, якому довелось воювати в Афганістані у складі обмеженого контингенту радянських військ.

На війну Михайло Михайлович потрапив вже у зрілому віці. Прибув до Афганістану у листопаді 1982 року і пов’язав своє життя з війною майже на два роки. Рятуючи пораненого бійця під час свого останнього рейду, він наступив на міну і внаслідок вибуху втратив ногу. За численні бойові заслуги був нагороджений двома орденами Червоної Зірки, а також орденом «За мужність».

Читачі – учні 9-х класів, які завітали на захід, переглянули книги даної тематики та уривки з воєнних фільмів режисера Володимира Мазура «Афганець», «Афганець 2» про події тих літ. Проте, найбільше враження на них справили розповіді самого Михайла Михайловича. Він повідомив, що незабаром вийде з друку його книга спогадів, яка обов’язково з’явиться на полицях полтавських бібліотек і буде доступна широкому загалу користувачів.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради