Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ЗМІНЮВАТИСЬ, АЛЕ НЕ ЗРАДЖУВАТИ!

03.05.19151

Яке воно, ваше звичне уявлення про бібліотеку? Тиша, академічний спокій? А ось і ні! Тому що бібліотеки нашого міста - це безкоштовний інтернет і центри голосування за Бюджет участі, зали, в яких звучать співи народних колективів не лише міста, а і Полтавського району, демонструються кінофільми, проводяться численні зустрічі - як з письменниками, так і просто нашими сучасниками - учасниками бойових дій, ліквідаторами аварії на ЧАЕС, підприємцями - з тими, кого називають особистостями.

Та головним напрямом роботи для нас завжди залишається ЇЇ Величність КНИГА.

Тому після Великодня для користувачів відділу абонементу бібліотеки-філіалу №2 подією стала нова книжкова виставка «Наші книги розквітли. Обирай!». Яскраво, по-весняному оформлена виставка нових надходжень привабила багатьох читачів: тут багато цікавих, якісно виданих книжок сучасних українських і зарубіжних авторів, представлена і літературна класика

Виставкою-портретом «Літературні світи Панаса Мирного» відроджують цікавість полтавців до творчості нашого земляка працівники абонементу центральної бібліотеки. Дізнатися чимало цікавого про цього письменника «світового виміру» (вислів О. Гончара), допоможе відвідувачам ця виставка.

Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради