Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Зустріч з однією з найпопулярніших письменниць - Симоною Вілар

06.02.18533

У полтавській міській бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч з письменницею, чиї твори на історичну тематику виходять у світ мільйонними тиражами - Симоною Вілар. Це один з псевдонімів письменниці, відомої також під псевдонімом Наталія Образцова. Справжнє ім’я і прізвище цієї, однієї з найбільш затребуваних видавцями і читачами, авторки історичних романів - Наталія Гавриленко.

Будучи за фахом істориком і спеціалізуючись на історії середніх віків Західної Європи, Симона Вілар пише незрівнянні за глибиною та історичною достовірністю книги. При цьому вона обирає такі літературні форми подачі історичного матеріалу, щоб книги читалися з інтересом і захопленням. З легкістю, здавалося б (хоча за цим стоїть великий труд) Симона Вілар створює історичний детектив, історичне фентезі, пригодницький роман, герої якого живуть і діють у певні відрізки історичних епох у різних країнах Європи.

Відома письменниця просто і приязно спілкувалася з читачами Полтави. На зустріч з нею прийшли здебільшого люди поважного віку з великим життєвим досвідом і знаннями, які задавали непрості, а в окремі моменти і не зовсім зручні запитання. Але гостя відповідала з незмінною коректністю, увагою і повагою до кожного співрозмовника.

Симона Вілар познайомила читачів зі своїми книгами, розповіла, як працювала над їх написанням, до точності вивіряючи кожну деталь не тільки історичних подій, а й фону, на якому вони проходили.

У Полтаву Симона Вілар приїхала не вперше. На запитання, чи подобається їй наше місто, письменниця відповіла, що так:

- Харків і Полтава - це Європа: найбільш акуратні сучасні міста, - сказала вона.

Після закінчення головної частини заходу ще довго тривала автограф-сесія, багато читачів хотіло поговорити з письменницею індивідуально, і всім вона приділила увагу.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради