Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Звітний концерт Заслуженого ансамблю пісні і танцю України ім. В. Міщенка «Лтава»

13.04.161456

9 квітня зі щирими посмішками та, як завжди, привітно зустрів своїх шанувальників Заслужений ансамбль пісні і танцю України ім. В. Міщенка «Лтава». На звітному концерті колектив довів, що кожен, хто бажає розкрити свій талант і завітає до їх творчої «сім’ї», зможе реалізувати свої здібності на великій сцені.

Глядачам презентували неперевершену танцювальну композицію "Сито" у виконанні юних талантів дитячої хореографічної студії ЗАПТУ "Лтава", нову Різдвяну постановку, також глядачі вперше почули у виконанні колективу пісню «Розпрягайте, хлопці, коней».

А ще на шанувальників творчості ансамблю чекала приємна несподіванка: всі охочі мали змогу стати співавторами репертуару ювілейного концерту (у 2017 році «Лтаві» виповнюється 60 років). У фойє, глядачі, що завітали на концерт, серед представлених колективом танцювальних та вокальних творів обирали ті композиції, які бажали побачити у святковій програмі.

Кожного разу дивуючи глядача, ансамбль «Лтава» переконує, що вони є не тільки шанувальниками народних традицій, але й професіоналами своєї справи. Тому, де б не виступав цей поважний колектив, на них завжди чекатимуть бурхливі оплески прихильників.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради