День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни — день пам’яті про мільйони людей, чиї життя забрала Друга світова війна.
Саме цього дня 1941 року для українських земель розпочався один із найтрагічніших періодів історії — війна, що принесла людські втрати, зруйновані долі та випробування для багатьох поколінь.
Сьогодні ця дата набуває особливого змісту для українців. Вона нагадує про високу ціну миру, про важливість свободи та відповідальність за збереження незалежності своєї держави.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх жертв війни, згадуємо тих, хто віддав життя за майбутнє наступних поколінь, і висловлюємо вдячність усім, хто боронив і продовжує боронити Україну.
Пам’ятаємо. Шануємо. Бережемо правду про минуле заради майбутнього.