Екскурсія для представників Полтавської обласної організації УТОГ
2 серпня до музею історії Полтавської битви завітали представники Полтавської обласної організації УТОГ, особи з порушенням слуху і глухих ВПО, які проживають на території Полтавської територіальної громади. Екскурсія була проведена з урахуванням потреб гостей, у супроводі перекладача жестової мови, що дало змогу всім учасникам повноцінно сприймати інформацію.
Розповідь стосувалася подій Полтавської битви, ролі козацтва та українських історичних постатей. Теми національної гідності, боротьби за свободу та героїзму викликали особливу зацікавленість.
Гості активно реагували, ставили запитання через перекладача, виявляли щирий інтерес до побаченого. Атмосфера була тепла, доброзичлива, із взаємною повагою та розумінням.
Ми вдячні за цю зустріч і сподіваємося на нові у майбутньому.