Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

24.01.2015

На презентації виставки графіки Павла Матвійовича Горобця «Невідомий Горобець»

З нагоди відзначення 115-ї річниці від дня народження відомого живописця, графіка, музейного діяча, художнього критика Павла Матвійовича Горобця у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею І. Котляревського 23 січня 2020 р. була відкрита виставка графіки відомого майстра пензля.

24.01.208

Концертна програма з нагоди Дня Соборності

23 січня 2020 року в концертній залі Полтавської дитячої музичної школи № 3 імені Б.Гмирі відбувся концерт-лекція, присвячений Дню Соборності України.

24.01.2014

СНІГУ НЕМАЄ? ЗРОБИМО САМІ!

18 січня відзначався Всесвітній день Сніговика. А снігу цього року ми майже не бачили. От і завітали в бібліотеку - філіал №12 її маленькі друзі - учні 1-А та 2-Д ЗОШ №22 зі своїм снігом. Саме так! Адже вони прийшли сюди на майстер-клас «Склей та розмалюй Сніговика і виготуй найкрасивішу сніжинку».

23.01.2037

Полтавська міська рада продовжує прийом робіт на щорічний літературний конкурс на здобуття премії імені М. В. Гоголя серед учнівської та студентської молоді м. Полтава

На конкурс подаються роботи у жанрах: есе, нарис, оповідання, вірші, поема, ода, п’єса. Обсяг конкурсних робіт для прозового або драматичного твору - не більше 20 друкованих сторінок, поетичного - не більше 10 віршів.

23.01.2016

19 січня на Театральній площі відбувся щорічний фестиваль «Свято сала»

Щороку фестиваль збирає справжніх поціновувачів українського делікатесу не лише з Полтавщини, а й з усієї України. Вони з радістю і гуляють, і смакують, і навіть співають! Так, цього року киянин Віктор Мегедь, дізнавшись про «Сало-Fest», висловив бажання подарувати полтавцям авторську пісню про сало.

22.01.2022

Запрошуємо громаду долучитися до заходів з нагоди 100-х роковин з дня смерті класика української літератури Панаса Мирного (Панаса Яковича Рудченка)

28 січня 2020 року минає 100-років з дня смерті класика української літератури Панаса Мирного (Панаса Яковича Рудченка).

21.01.2026

Діти і бібліотеки — дружба з першого погляду

Зимові канікули у школярів - гаряча пора для міських бібліотек.
Так, на канікулах відвідали бібліотеку-філіал №9 першокласники зі школи №5! Малюки познайомились з бібліотекою, її відділами, книжечками та журналами, ну і, звісно, з бібліотечним папугою Пашею!

21.01.2024

НОВОРІЧНА ПІСЕННА МАГІЯ — В БІБЛІОТЕКАХ

Подарунком полтавцям до новорічних свят стали концерти самодіяльних колективів міста в бібліотеках.

Учасники самодіяльного колективу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київської районної в м. Полтаві ради «Берегиня» (під керівництвом концертмейстера Асауленко С.) порадували своїм мистецтвом користувачів бібліотеки-філіалу№2.

21.01.2014

ВИСТАВКА РІЗЬБЛЕНИХ ІЗ ДЕРЕВА ІКОН В ПОЛТАВСЬКОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

Серед митців, які талановито й зі смаком створюють чудові, високого художнього рівня предмети та комплексні облаштування культових споруд Полтавщини, Юрій Андрійович ПАНКЕВИЧ, персональну виставку якого «Різдво в моєму серці» відкрито 17 січня у малій виставковій залі (прес-центрі) Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

21.01.2016

Лікарі та бібліотека на сторожі здоров’я

Бібліотека-філіал №3 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи продовжує співпрацювати з Подільською районною радою. Так, за ініціативи голови ради Євгена Нагорного відбулася зустріч читачів бібліотеки з лікарями 3-ї клінічної міської лікарні. Фахівці роз’яснили зацікавленим мешканцям мікрорайону, як запобігти серцево-судинним захворюванням, а якщо захворювання вже виникли – як вчасно виявити їх.
Кваліфіковану консультацію надавали анестезіологи Світлана Довгопол та Діана Білокінь. Вони просто й доступно пояснили, якими є ознаки інсульту та інфаркту, як надавати першу медичну допомогу та якою має бути профілактика цих небезпечних станів.

Сторінки:  
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради